GRA MUZYKA, CZYLI WSZYSTKO CO CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ O PROGRAMIE.

GRA MUZYKA to nowe polskie muzyczne show dla całej rodziny jakiego na rynku telewizyjnym jeszcze nie było.

GRA MUZYKA ujmuje prostotą zasad. Rywalizacja o pieniądze oparta jest na regułach znanej wszystkim popularnej gry.

GRA MUZYKA ma własną dramaturgię, z nieoczekiwanym zwrotem akcji.

GRA MUZYKA to przede wszystkim program muzyczny. W każdym odcinku zaprezentujemy hity polskie i zagraniczne. Znakomite, zaaranżowane specjalnie dla programu covery i oryginalne piosenki wykonywane przez gwiazdy .A do tego taniec z najlepszymi choreografiami.

W show GRA MUZYKA liczy się wiedza. Uczestnicy odpowiadają na najróżniejsze pytania związane z szeroko rozumianą muzyką. Będziemy pytać o wykonawców, ale też o tekst piosenek, o epizody z życia gwiazd, o newsy z muzycznego rynku, o historię wielkich hitów, a nawet czasem pojawi się pytanie z teorii muzyki.

GRA MUZYKA to program, z którego można się dużo dowiedzieć.

Każdy odcinek to też wywiady z gwiazdami zaproszonymi do programu, które będą trzymać kciuki za sukces naszych zawodników przy okazji odkrywając nieco własnych sekretów.

GRA MUZYKA to rodzinna rozrywka z udziałem największych gwiazd i niezapomnianych przebojów. To proste i uczciwe zasady gry oraz emocjonujące zwroty akcji. To mnóstwo ciekawostek i jeszcze więcej świetnej muzyki

Robert Janowski, zaprasza.

Gra muzyka to autorski projekt Media Corporation.

Miło jest nam poinformować, że w kolejnym, ósmym sezonie serialu Blondynka, rolę doktor Sylwii Kubus zagra Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Zdjęcia startują już na początku lipca, a emisja w telewizyjnej jedynce późną jesienią.

Ósmy sezon serialu Blondynka jest kontynuacją produkowanej przez Media Corporation serii.

Serial wystartował w 2010 roku i został wybrany przez widzów najlepszym debiutem(wg AGB Nielsen).

Serial Blondynka ma stałą, 3 milionową widownię, a mieszkańcy serialowej wsi Majaki na dobre zagościli  w domach widzów.

Według raportu Ipsos, wykonanego na zlecenie TVP, widzowie cenią serial za: sielskość, piękne krajobrazy, wyraziste postaci i zabawne dialogi, a także za płynące z niego ważne przesłania o szacunku do przyrody i o poszanowaniu wartości rodzinnych.

Serial Blondynka to oprócz Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, także plejada znakomitych aktorów: Hanna Śleszyńska, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko, uwielbiany przez widzów duet Izabela Dąbrowska i Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Kiersznowski, Krzysztof Pluskota, Grzegorz Małecki, Marian Dziędziel, Magdalena Schejbal, Dorota Pomykała,  Tomasz Borkowski i inni.

Close Menu
Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram