Blondynka – Sezon 5 !!

 BLONDYNKA V

W 5 sezonie „Blondynki” na nowo oczarują nas bohaterowie, który zyskali już swoich wielbicieli. Pojawią się też znaczące nowe postaci, przynosząc ze sobą zdwojoną dynamikę wydarzeń. Świat w Majakach będzie się jednak wciąż kręcił wokół losów młodej pani weterynarz.

Sylwia Kubus ( w tej roli Natalia Rybicka!), tytułowa bohaterka serialu, ma już w Majakach ugruntowaną i znaczącą pozycję. Z jej zdaniem chcą albo muszą liczyć się wszystkie najważniejsze postaci serialu. Nic więc dziwnego, że to doktor Kubus jest osią i istotnym elementem każdego z losów bohaterów „Blondynki”. Będzie musiała być: przyjaciółką, kochanką, rozjemcą, spowiedniczką, powiernicą tajemnic, stróżem prawa, obyczajów i zdrowego rozsądku.

Jednak motto Sylwii „Jak można nie pragnąć tego by być kochaną…”, jest wciąż aktualne.  Dr Kubus wciąż będzie poszukiwać prawdziwej miłości… Kto będzie starał się  o względy Sylwii? Co z Marcinem, i ich  uczuciem?

Kim są Dawid (Grzegorz Małecki), kompozytor, który trafia do Majaków z Ewą Luną? Czy jest szansa na coś więcej niż sympatię? Czy nowy bohater serialu,  „podstarzały” Dino (Tomasz Sapryk) ma jakiekolwiek szanse na uwiedzenie atrakcyjnej pani weterynarz ?

To namiastka tego, co czeka widzów w 5 już serii Blondynki. Życie bohaterów „majakowej wsi” będzie obfitowało w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji…

Pojawią się wątki z uchodźcami z Syrii w tle, a „kobieta na trudne czasy”, Jasiunia (Izabela Dąbrowska) w końcu poślubi, upragnionego, życiowego malkontenta „byłego mężczyznę”,  jak o sobie zwykł mawiać, dra Jana Fusa!

W roli tytułowej dr Sylwi Kubus zobaczymy w tym sezonie utalentowaną aktorkę- Natalię Rybicką. Do obsady dołączą m.in. Grzegorz Małecki(Dawid), Tomasz Sapryk(Dino). Wśród bohaterów serialu zobaczymy także kontynuację wspaniałych kreacji aktorskich: Izabeli Dąbrowskiej, Krzysztofa Gosztyły, Krzysztofa Kiersznowskiego, Hanny Śleszyńskiej, Andrzeja Grabowskiego, Magdaleny Schejbal, Marty Ścisłowicz, Mariana Dziędziela, Ewy Konstancji-Bułhak , Olafa Lubaszenki i wielu innych.