JAKA TO MELODIA ?– quiz muzyczny oparty na amerykańskim formacie Name that Tune. Najbardziej popularny i lubiany teleturniej muzyczny, wybrany przez widzów hitem 20-lecia! Przez ponad 20 lata stał się wielkim muzycznym show! Gospodarzem programu był Robert Janowski. …
EUROPA DA SIĘ LUBIĆ – telewizyjny talk show. Gospodynią programu była Monika Richardson. …
GRA MUZYKA - to show muzyczne dla całej rodziny jakiego na rynku telewizyjnym jeszcze nie było. W każdym odcinku hity polskie i zagraniczne. Znakomite, zaaranżowane specjalnie dla programu covery i oryginalne piosenki wykonywane przez gwiazdy.
MAGAZYN OLIMPIJSKI Echa Stadionów - cotygodniowy program sportowy pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Prowadzony przez dziennikarzy sportowych: Marka Jóźwika, Przemysława Babiarza, Piotra Sobczyńskiego, Agnieszkę Rylik, Janusza Pinderę.
PIĘKNIEJSZA POLSKA w Unii Europejskiej - to cykl szesnastu odcinków, emitowanych w TVP 1, z których każdy poświęcony był innemu regionowi. Gospodarzem programu był Conrado Moreno, a felietony prezentujące ciekawe projekty zrealizowane dzięki funduszom unijnym przedstawiały osoby znane z telewizyjnego talk show „Europa da się lubić” – Steve Terrett, Elisabeth Duda, Montse Graas i Kevin Aiston.

INNE NASZE PRODUKCJE